Motto, které mě charakterizuje

„Být šťastný a jiné dělat šťastnými – to je úkol člověka.“ Bernard Bolzano

Kdo jsem

Snílek snící sny. Vypravěč příběhů. Copywriter věřící v sílu slova. Otec milé dcery Žofie.  Sběratel bibliofilií. Fotograf fotografující svýma očima. Hledající ticho v hluku světa.

Vzdělání

  • Certifikovaný lektor CIMA.

Publikační činnost

  • Autor první příručky o kreativní tvorbě reklamy v České republice „Žijte a myslete kreativně“

Profesionální zkušenosti

  • Reklamní expert. Konzultant. Lektor. Copywriter. Idea maker. Novinář. Spisovatel.
  • Kreativní ředitel se zkušenostmi z mezinárodních reklamních agentur Grey, DDB, Proximity/BBDO a Leo Burnett.
  • Direct marketing agentura Proximity.
  • Reklamní studio Men on the Moon. TV Prima.
  • Výuka v kurzech zaměřených na kreativní reklamní tvorbu, strategický marketing, tvorbu značky, digitální komunikaci a sociální sítě.

Lektorská činnost

Odborný lektor pro oblasti – marketing, management, řízení lidských zdrojů

Proč jsem tady

Marketing se mění a znát nové trendy znamená dělat správné věci efektivně. Rozvoj osobnosti je inspirací k neomezenému růstu – role lektora je na jevišti života ta vedlejší, ale přesto může ve správnou chvíli na správném místě pomáhat dobrou radou mnohem více než někdo jiný pomíjivou materiální pomocí! A učím se to nejtěžší, být sám příkladem v tom, co dělám. Umím poradit těm, kdo se ptají a kdo si nechají poradit.

Co mně dělá radost

Knihy a knihovny, setkání a rozhovory, les a stromy, hory a velehory, slunce a hvězdy, ticho a klid, objevy a tajemství, kostely a kláštery…

Čím já dělám radost

Předáváním zkušeností ze svých životních cest v nejrůznějších labyrintech – pokud člověk zabloudil, může potom vést ostatní, aby neopakovali jeho chyby! A snažím se také předávat své znalosti a dovednost s humorem a s úsměvem na tváři – veselá mysl je půl zdraví a to je v dnešní době potřeba, co říkáte?!

Mé online kurzy a webináře

Základy podnikání online
Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák a Bc. Vladislava Hořavová 6 lektorů
 

Základy podnikání

Sestavíte vlastní podnikatelský plán. Naučíte se orientovat v problematice daní, daňové evidence. Zaměříte se na marketing, komunikaci a také na právní rovinu podnikání. Vše na základě znalostí a zkušeností spolupracujících podnikatelů v daných oborech.


9 075 Kč
zobrazit kurz
Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák, Irena Hobzová, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková, Ing. Libuše Pirklová, Tomáš Parašín a Jana Čejdová, DiS. 13 lektorů
 

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Získáte aktuální informace pro profesi Personalista. Zaměříte se na pracovní a obchodní právo, získávání, řízení, vzdělávání, hodnocení a motivování zaměstnanců. Soustředíte pozornost na budování kariery, komunikaci, psychologii a personální marketing. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Marketing, reklama a komunikace (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPO) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Mgr. Adam Novák a Ing. Libuše Pirklová 7 lektorů
 

Marketing, reklama a komunikace (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPO)

Pochopíte postupy a možnosti marketingu a komunikace. Naučíte se je realizovat v praxi, tak aby produkt a služba byly cíleny na vhodného zákazníka za výhodnou cenu ke spokojenosti dodavatele i odběratele. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPO.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Management online
Ing. Tomáš Zahrádka, Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Miroslava Kroftová, Bc. Vladislava Hořavová a Ing. Eva Bartasová 10 lektorů
 

Management

Získáte aktuální informace a postupy z oblastí marketing, personální management, pracovní právo a komunikace. Budete se věnovat ekonomii, daním a manažerskému účetnictví.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Administrativní pracovník (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Ing. Mgr. Rudolf Příman, Vít Baloušek, Ing. Mgr. Adam Novák, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Ing. Libuše Pirklová a Tomáš Parašín 6 lektorů
 

Administrativní pracovník (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Budete znát postupy v administrativě, zásady komunikace a společenského vystupování. Dokážete správně napsat dopis, e-mail, objednávku, zápis z porady ve Wordu. Vytvoříte tabulku a graf v Excelu. V PowerPointu zpracujete pozvánku a prezentaci. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz