Motto, které mě charakterizuje

„Když se chce, všechno jde.“ Tohle motto jsem přejala už v dětství od své babičky, a vlastní zkušeností jsem si ho posunula o kousek dál – „jde to i jinak“.

Kdo jsem

Jsem člověk, který věří tomu, že není třeba jít hlavou proti zdi, protože existuje spousta možností. A pokud nám některá nevyjde, jsou tu přece další. V životě i v práci ráda zkouším růžné věci, a proto je asi i můj profesní záběr poměrně široký – od marketingu, po lektorskou činnost až po psaní scénářů.

Vzdělání

  • Pedagogická fakulta UK v Praze – specializace média a masová komunikace

Lektorská činnost

Odborný lektor pro oblast marketingu.

Odborná praxe

  • Weleda spol. s r.o (produktový manažer společenosti )
  • Reklamní agentura Maags, s.r.o. (copywriter)
  • Lingua Global s.r.o. (trenérka sociální komunikace)
  • Media Pro Pictures s.r.o. a Barrandov TV (scénáristka)
  • Marketing konzultant/Brand Manager, LIFTEC CZ spol. s r. o.

Proč jsem tady

Pokud bych tuto otázku pojala filozoficky, ve smyslu existence na světě, tak to opravdu nevím, ačkoliv to pořád zkoumám 😊. Proč jsem v Centru služeb vím ale poměrně přesně. Ráda předávám své zkušenosti a velmi mě baví motivovat lidi a podporovat je na cestě, kterou si vybrali.

Co mně dělá radost

Barvy, příroda, květiny, dobrá kniha, dobří přátelé a stromy.

Čím já dělám radost

Umím obdarovat, motivovat a podpořit. A když mám dobrou náladu, je se mnou legrace 😊.

Mé online kurzy a webináře

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák, Irena Hobzová, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková, Ing. Libuše Pirklová, Tomáš Parašín a Jana Čejdová, DiS. 13 lektorů
 

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Získáte aktuální informace pro profesi Personalista. Zaměříte se na pracovní a obchodní právo, získávání, řízení, vzdělávání, hodnocení a motivování zaměstnanců. Soustředíte pozornost na budování kariery, komunikaci, psychologii a personální marketing. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Marketing, reklama a komunikace (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPO) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Mgr. Adam Novák a Ing. Libuše Pirklová 7 lektorů
 

Marketing, reklama a komunikace (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPO)

Pochopíte postupy a možnosti marketingu a komunikace. Naučíte se je realizovat v praxi, tak aby produkt a služba byly cíleny na vhodného zákazníka za výhodnou cenu ke spokojenosti dodavatele i odběratele. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPO.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Management online
Ing. Tomáš Zahrádka, Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Miroslava Kroftová, Bc. Vladislava Hořavová a Ing. Eva Bartasová 10 lektorů
 

Management

Získáte aktuální informace a postupy z oblastí marketing, personální management, pracovní právo a komunikace. Budete se věnovat ekonomii, daním a manažerskému účetnictví.


10 890 Kč
zobrazit kurz