Motto, které mě charakterizuje

„Hlavně se z ničeho nepo…“

Kdo jsem

Baví mě prakticky vše okolo technologií, ale jsem alergický na to, když se technologie zavedou špatně a uživatelům komplikují práci, než aby ji usnadnily. Baví mě audiovizuální tvorba, design, programování, marketing, ekonomika a byznys, startupy…

Vzdělání

  • ČVUT Praha, Fakulta informačních technologií, obor Webové inženýrství.

Odborná praxe

  • Majitel webové agentury Net Magnet s.r.o. – vývoj projektu LovecPokladu.cz, tvorba webů a online marketing pro Centrum služeb pro podnikání, atd.
  • Projektové řízení a webová analytika, UX design.
  • Tvorba webů kompletně od fotografování, webové grafiky, kódování, programování a propagaci přes SEO a PPC.

Proč jsem tady

Předávat dál znalosti a informace z vývoje a propagace webu, aby jejich zadavatelé nechtěli zbytečné věci a zároveň si uměli pohlídat to na čem při vývoji a propagaci webu opravdu záleží. To se hodí i tvůrcům webu, kteří chtějí dobrá a smysluplná zadání a ne úpravu drobnosti donekonečna, která klientovi nového zákazníka nepřivede.

Co mně dělá radost

Čerstvý prašan, příroda a terény na kolo, jízda s kitem.

Čím já dělám radost

To raději nechám na posouzení ostatními :)

Helena Šímová

„ - Lektor je profesionální a vstřícný. Oceňuji úzké propojení na praktické zkušenosti.“

Petra Vrabcová

„ Hodnotím lektora na výbornou – vše perfektně vysvětlil.“

Světlana Barcelová

„ Velmi intenzivní přednáška s praktickým zaměřením. Doporučuji.“

Mé online kurzy a webináře

Základy podnikání online
Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák a Bc. Vladislava Hořavová 6 lektorů
 

Základy podnikání

Sestavíte vlastní podnikatelský plán. Naučíte se orientovat v problematice daní, daňové evidence. Zaměříte se na marketing, komunikaci a také na právní rovinu podnikání. Vše na základě znalostí a zkušeností spolupracujících podnikatelů v daných oborech.


9 075 Kč
zobrazit kurz
Marketing, reklama a komunikace (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPO) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Mgr. Adam Novák a Ing. Libuše Pirklová 7 lektorů
 

Marketing, reklama a komunikace (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPO)

Pochopíte postupy a možnosti marketingu a komunikace. Naučíte se je realizovat v praxi, tak aby produkt a služba byly cíleny na vhodného zákazníka za výhodnou cenu ke spokojenosti dodavatele i odběratele. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPO.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Management online
Ing. Tomáš Zahrádka, Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Ing. Tomáš Kouba, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Miroslava Kroftová, Bc. Vladislava Hořavová a Ing. Eva Bartasová 10 lektorů
 

Management

Získáte aktuální informace a postupy z oblastí marketing, personální management, pracovní právo a komunikace. Budete se věnovat ekonomii, daním a manažerskému účetnictví.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Internetový marketing online
Ing. Tomáš Kouba Ing. Tomáš Kouba
 

Internetový marketing

Naučíte se, jak vytvořit a propagovat úspěšný web, který vydělává. Probereme proces tvorby webu, marketingovou strategii, propagaci, SEO, PPC, sociální sítě a e-mailing. Ukážeme si, jak měřit návštěvnost, resp. návratnost investice do reklamy v Google Analytics.


3 509 Kč
zobrazit kurz