Motto, které mě charakterizuje

„Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj a nedělej druhým to, co nechceš, aby oni dělali tobě.“

Kdo jsem

Obyčejný člověk s klady i zápory.

Vzdělání

SŠ cestovního ruchu – obor Podnikatel

Lektorská činnost

Odborný lektor pro oblasti – práce s počítačem, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, písemná komunikace

Proč jsem tady

To ví jen ten, kdo chtěl, abych tady byl. Vezmu-li to po profesní stránce, tak proto, abych pomohl těm, kteří to potřebují.

Co mně dělá radost

Cyklovýlet přírodou, kochání se na motorce a lidé, kteří jednají fér a nezáludně. Na strunu radosti pak brnkne, pokud někdo, po absolvování kurzu řekne, že měl strach z počítačů a teď ho to baví.

Čím já dělám radost

Že se neberu zas až tak vážně.

Mé online kurzy a webináře

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák, Irena Hobzová, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková, Ing. Libuše Pirklová, Tomáš Parašín a Jana Čejdová, DiS. 13 lektorů
 

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Získáte aktuální informace pro profesi Personalista. Zaměříte se na pracovní a obchodní právo, získávání, řízení, vzdělávání, hodnocení a motivování zaměstnanců. Soustředíte pozornost na budování kariery, komunikaci, psychologii a personální marketing. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Administrativní pracovník (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Ing. Mgr. Rudolf Příman, Vít Baloušek, Ing. Mgr. Adam Novák, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Ing. Libuše Pirklová a Tomáš Parašín 6 lektorů
 

Administrativní pracovník (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Budete znát postupy v administrativě, zásady komunikace a společenského vystupování. Dokážete správně napsat dopis, e-mail, objednávku, zápis z porady ve Wordu. Vytvoříte tabulku a graf v Excelu. V PowerPointu zpracujete pozvánku a prezentaci. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz