Motto, které mě charakterizuje

„Vím, že nic nevím. Což znamená, že se musím stále učit.“

Kdo jsem

Žena. Matka. Dcera. Manželka. Kamarádka. Pro každého tou, kterou ve mně vidí. Pro někoho úžasná, pro někoho nezáživná. Pro někoho chytrá, pro někoho hloupá. Pro někoho krásná, pro někoho ošklivá. V každém případě jsem, jaká jsem a na světě jsem pro všechny, kteří mě potřebují.

Vzdělání

  • Vyšší odborná škola, obor: Účetnictví a daně.
  • Obchodní akademie.

Lektorská činnost

Odborná lektorka pro oblasti – účetnictví, mzdové účetnictví, daňová evidence.

Proč jsem tady

Baví mě pracovat s lidmi, předávat jim znalosti a vědomosti, vědět, že jsem jeden malý kousek jejich cesty za lepším životem.

Co mně dělá radost

Krásný den, úsměvy dětí, rozkvetlá zahrada, harmonika na klíně, takových radostí bych mohla jmenovat….

Čím já dělám radost

Tak to je otázka asi spíše pro ostatní. Snad tím, že jsem, tím, že žiju právě tak, jak žiju, tím, že se o všechny starám, jak nejlépe umím.

Mé online kurzy a webináře

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák, Irena Hobzová, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková, Ing. Libuše Pirklová, Tomáš Parašín a Jana Čejdová, DiS. 13 lektorů
 

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Získáte aktuální informace pro profesi Personalista. Zaměříte se na pracovní a obchodní právo, získávání, řízení, vzdělávání, hodnocení a motivování zaměstnanců. Soustředíte pozornost na budování kariery, komunikaci, psychologii a personální marketing. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz
Mzdové účetnictví online
Jan Svatoň, Ing. Martina Janečková, Ing. Miroslava Kroftová, Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková a Jana Čejdová, DiS. 6 lektorů
 

Mzdové účetnictví

Dozvíte se aktuální informace a postupy pro zpracování mzdové agendy. Pochopíte systémy odměňování. Naučíte se vypočítat mzdu, zpracovat daň z příjmů, sociální a zdravotní pojištění, orientovat se v zákoníku práce a vyplnit příslušné formuláře.


8 349 Kč
zobrazit kurz