Motto, které mě charakterizuje

„Změna je život“

Kdo jsem

Když někam přijdu, je mě obvykle všude plno. Ke všemu se stavím čelem. Taky už mám na hlavě pěknou „řádku“ boulí. :-) Jsem velmi tolerantní, ale když mi někdo lže, už nemá místo v mém životě soukromém ale i profesním.

Vzdělání:

  • SEŠ – všeobecná ekonomie

Praxe lektora:

  • Odborná lektorka pro oblasti účetnictví, daňová evidence a výpočetní programy Money a Pohoda od roku 2006

Odborná praxe:

  • 20-ti letá praxe v oboru účetnictví a ekonomiky (hlavní účetní, manažer pro ekonomiku-Eurotex a.s., TSML a.s.)

Proč jsem tady

Chci učit ty, kteří o to stojí a dovolí mi to, nejen účtovat a všechno kolem. Ale hlavně to prostě dělat s láskou a celou tou činností se bavit. Účetnictví je totiž zábava. Dají se v něm číst příběhy lidí i věcí.

Co mně dělá radost

Moje rodina a přátelé. Moje úžasná kočka Barča, která si nás před lety adoptovala a od té doby jsme pořád spolu. Cestování, péče o zahradu, když si v kavárně dám dobrou kávu a nebo jdu na dlouhou procházku do lesa. Když sedím u kamen a čtu si.

Čím já dělám radost

Pozitivním přístupem, smyslem pro humor, spolehlivostí, pracovitostí, dochvilností a schopností propojovat lidi a události, aby všechno klaplo dle plánu.

Mé online kurzy a webináře

Účetnictví a daňový specialista online
Ing. Tomáš Zahrádka, Ing. Martina Janečková, Ing. Miroslava Kroftová, Irena Hobzová, Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková a Ing. Eva Bartasová 7 lektorů
 

Účetnictví a daňový specialista

Naučíte se vše od základů přes náročné účetní a daňové operace. Vysvětlíte si účetní postupy, význam rozvahy a výsledovky, budete účtovat až k hospodářskému výsledku. V daňové části se budete věnovat především DPH, DPFO a DPPO.


13 310 Kč
zobrazit kurz
Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV) online
Štěpánka Duchková, Ing. Mgr. Rudolf Příman, Mgr. Jana Berková, Vít Baloušek, Ing. Martina Janečková, Ing. Mgr. Adam Novák, Irena Hobzová, PhDr. Ing. Veronika Horvath, Dis., Bc. Vladislava Hořavová, Miloslava Dvořáková, Ing. Libuše Pirklová, Tomáš Parašín a Jana Čejdová, DiS. 13 lektorů
 

Personalista (možnost získání profesní kvalifikace s garancí MPSV)

Získáte aktuální informace pro profesi Personalista. Zaměříte se na pracovní a obchodní právo, získávání, řízení, vzdělávání, hodnocení a motivování zaměstnanců. Soustředíte pozornost na budování kariery, komunikaci, psychologii a personální marketing. Kurz můžete zakončit zkouškou profesní kvalifikace s garancí MPSV.


10 890 Kč
zobrazit kurz